KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Konstobjekt 16723128

nr 1672 3128

Lars Rading

(1954-1993), Sverige

Konstobjekt, Signerad, daterad 87, papper/lump, Ca 24x17 cm, oramad

Lars Rading, svensk bildkonstnär född i Helsingborg 1954, död 1993.

Utrop:

600 kr

måndag 13 januari 2025
kl 20:42:00

Lars Rading

Läs mer om Lars Rading